Zadzwoń
602 190 899

Dla Rolników

maxresdefaultSą to ubezpieczenia kierowane do osób będących w posiadaniu gospodarstwa rolnego. W ramach tego typu ubezpieczeń wyróżniamy ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolnego. Do tych pierwszych należą OC rolnika oraz ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego. Ubezpieczenia dobrowolne chronią mienie rolnicze wchodzące w skład gospodarstwa.

 • Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Rolnika (OC Rolnika): Chroni przed roszczeniami osób poszkodowanych przez Ciebie i Twoich bliskich. Obejmuje również wszystkie osoby, pracujące w Twoim gospodarstwie rolnym przez czas trwania umowy ubezpieczeniowej.
 • Ubezpieczenie budnków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego: Obowiązkowe ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego (mury) zapewnia dobrą podstawową ochronę przed skutkami zdarzeń losowych takich jak: pożar, huragan, powódź czy grad. Ubezpieczenie to nie obejmuje ruchomości czy stałych elementów mieszkalnego budynku rolniczego.
 • Ubezpieczenie mienia wchodzącego w skład gospodarstwa rolnego: Ubezpieczenie to jest dobrowolne i w zależności od Twoich potrzeb obejmuje ochroną:
  – ruchomości oraz stałe elementy mieszkalnego budynku rolniczego
  –  urządzenia i narzędzie,
  – produkty rolne,
  – zwierzęta
  – maszyny rolnicze
  – ogrodzenie
  Możliwe jest również ubezpieczenie dostosowane do profilu prowadzonej działalności, np. w przypadku gospodarstwa agroturystycznego, ubezpieczenie obejmuje szkody powstałe w związku z wynajmowaniem pokoi lub miejsca na postawienia namiotów, sprzedażą posiłków domowych czy świadczeniem usług nauki jazy konnej.
 • Ubezpieczenie upraw